Hotel Opava Wellness Hotel Opava :::

Hotel Wellness Hotel Opava / Opava

Moderní čtyřhvězdičkový Wellness Hotel Opava se nachází v klidném a tichém prostředí městských sadů nedaleko centra města Opavy.

Wellness Hotel Opava je nekuřácký a plně bezbariérový, přístup na internet je samozřejmostí. Před hotelem je parkoviště kontrolováné kamerovým systémem. V bezprostřední blízkosti hotelu Opava je autobusová zastávka MHD do centra Opavy.

Hotel ubytování Wellness hotel Opava :
Součástí hotelu je nově vybudované wellness centrum s unikátní bylinnou parní kádí Fitodar. Pro Vaši relaxaci jsou v privátním wellness centru hotelu Wellness hotel Opava k dispozici dvě sauny – finská a parní, komfortní vířivka, kneippův chodník a netradiční chromoterapie - terapie barevným světlem.

Ubytování v Opavě :
Wellness Hotel Opava nabízí ubytování ve 2 komfortně vybavených apartmánech, 19 pohodlných dvoulůžkových pokojích a bezbariérovém pokoji. V apartmánech a pokojích jsou postele nadstandardní velikosti 100 x 220 cm, internet zdarma, trezor a minibar, šatní skříně se zrcadly, box na kufry.

Opava Wellness hotel Opava restaurace : 
Wellness hotel Opava v Opavě nabízí také příjemné posezení v moderně zařízené restauraci Oliver s výhledem na hrací plochu v hale. Nekuřácké prostředí, klimatizace, široká nabídka specialit na jídelním a nápojovém lístku, polední menu - výběr ze dvou čerstvě připravených jídel. Letní terasa s výhledem na koupaliště a městský park.

Wellness Hotel Opava - firemní akce :
Pro uspořádání firemních akcí, školení a seminářů je v hotelu salónek s 50 místy a konferenční sál s 60 místy. Vybavení: Dataprojektor, Flip chart, Audio technika, Wifi připojení. Salonek lze využít také pro rodinné oslavy a svatby.
Zdarma připojení k internetu. Zdarma parkování před hotelem kontrolované kamerovým systémem. Restaurace s výbornou kuchyní Vám připraví coffee break či raut dle Vašich představ. Wellness Hotel Opava nabízí také wellness centrum, případně připraví doprovodný program. 

Ubytování Wellness hotel Opava pokoje : 
Apartmány vybavení - 2 postele jsou uspořádané jako manželské dvojlůžko, 2 noční stolky s policemi, rozkládací pohovka (lze využít jako další dvojlůžko), 2 psací stoly se skříňkou a židlemi televizní stůl se skříňkou, konferenční stolek a 2 polokřesla, koupelna (vana, dvojumyvadlo, bidet, vysoušeč vlasů) samostatné WC, stůl s minibarem a policemi, 2 šatní skříně.
Dvoulůžkové pokoje vybavení - 2 postele se střední uličkou nebo uspořádané jako manželské dvojlůžko, 2 noční stolky s policemi, konferenční stolek a 2 polokřesla, psací stůl se skříňkou, koupelna s příslušenstvím (sprchový kout, umyvadlo, WC, vysoušeč vlasů).
Bezbariérový pokoj vybavení - postel 100 x 220 , noční stolek s policí, rozkládací pohovka pro doprovod (lze využít jako dvojlůžko), konferenční stolek a polokřeslo, psací stůl se skříňkou a židlí, koupelna s příslušenstvím (sprchový kout, umyvadlo, WC s madly, vysoušeč vlasů).

Dovolená v Opavě ubytování Wellness Hotel Opava:
Wellness hotel Opava je skvělým výchozím bodem pro celou řadu sportovních aktivit. Vynikající místo pro milovníky pěší turistiky, in-line bruslení, běhání, nordic walking nebo jízdy na kole, což je možné v krásném parku a jeho okolí. Za špatného počasí nebo večer, lze využít nový salonek, kde je biliár, jukebox nebo automat s nabídkou lehkého občerstvení.

Hotel Opava Wellness Hotel Opava - K hotelu přísluší parkovištěHotel Opava Wellness Hotel Opava - disponuje restauracíHotel Opava Wellness Hotel Opava - V hotelu je kulečníkHotel Opava Wellness Hotel Opava -  je k dispozici připojení na internetHotel Opava Wellness Hotel Opava -  je k dispozici letní terasaHotel Opava Wellness Hotel Opava - golfHotel Opava Wellness Hotel Opava - tenis -poblíž hoteluHotel Opava Wellness Hotel Opava - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Opava Wellness Hotel Opava - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Opava Wellness Hotel Opava - Pokoje jsou vybaveny televizorem

::: Adresa :::

Hotel Wellness Hotel Opava, Žižkova 8
Opava 74601 Česká Republika
Hotel-Opava-Zizkova-8@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 6 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Wellness Hotel Opava ubytování Opava Aktuální počasí ::: částečně oblačno

Doporučte tyto stránky: